آقای هدایتی مقصر نیست

هادی تامینی مدافع میانی ملوان درباره شرایط تیمش بعد از شکست در بندرعباس می‌گوید:

طبق معمول تمرین می‌کنیم اگرچه هنوز از نظر مالی شرایط خوبی پیدا نکرده‌ایم ولی کماکان به خاطر بازی‌های باقیمانده تمرینات‌مان را انجام می‌دهیم تا این چندبازی را هم به خیر و سلامت پشت سر بگذرانیم.

مدافع قوی سپید در خصوص بازی اخیر تیمش توضیح می‌دهد:

آنها آمده بودند هر طور شده بازی را ببرند ما هم حداقل دنبال یک امتیاز بودیم. تا پایان وقت قانونی هم بازی ۲-۲ مساوی بود اما متاسفانه روی یک بدشانسی در دقیقه ۹۲ گل خوردیم. فکر می‌کنم برای این بازی نتیجه مساوی عادلانه بود هر چند آنها هم موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتند.
بار دیگر برمی‌گردیم به مسائل مالی، مهم‌ترین مشکل این روزهای ملوان. تامینی می‌گوید:

هنوز پول‌هایمان را نداده‌اند و واقعا شرایط خیلی بدی را تجربه می‌کنیم اما قول داده‌اند که اتفاقاتی در این زمینه بیفتد. شرایط روحی‌مان اصلا خوب نیست و فقط دنبال این هستیم تا با تلاش خودمان برای خاطر مردم این سه بازی را هم انجام دهیم. البته فکر نکنم بهتر از اینجایی که در جدول هستیم قرار بگیریم و شاید نهایتا دو پله صعود کنیم اما سعی خواهیم کرد تا این چند بازی را ببریم و مردم انزلی را خوشحال کنیم.
شاید کسی فکر نمی‌کرد با ورود هدایتی و درودگر ملوان دچار چنین مشکلاتی شود. تامینی در این باره می‌گوید:

 در کل باید کاری کنیم تا این‌جور افراد به فوتبال بیایند و بمانند و شاید یکی از دلایلی که آقای هدایتی هم نتوانسته کاری کند به مسائل اقتصادی کشور برمی‌گردد. اگر چه همه چیز پول نیست اما بی‌پولی در مشکلات به وجود آمده بی‌تاثیر هم نیست. شما ببینید در نیم‌فصل اول که تیم ما از نظر مالی شرایط خوبی داشت در کورس قهرمانی و بالای جدول بود اما اتفاقات بازی با پرسپولیس و شرایط مالی که برای باشگاه پیش آمد روی نتایج‌مان تاثیر گذاشت و از هدف‌مان دور شدیم.
تامینی در پایان می‌گوید:

امیدوارم این فصل تمام شود تا در فصل آینده با بازی‌ها و نتایج خوب ملوان را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.