امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
15:30:32 - سه‌شنبه 17 سپتامبر 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آقای هدایتی!‌‌حرف‌تان حرف باشد برف نباشد/مطالبات ملوان را بده همین الان می‌روم
به گزارش Malavan.ir صادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد شرایط تیمش برای رویارویی با نفت تهران اظهار داشت: متاسفانه برای این بازی جلال رافخایی را در اختیار نداریم به هر حال تیمی هستیم که می‌خواهیم برای یک شهر افتخار کسب کنیم. بازیکنان مشکلی ندارند و تنها، بحث مسائل مالی است […]

به گزارش Malavan.ir صادق درودگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد شرایط تیمش برای رویارویی با نفت تهران اظهار داشت: متاسفانه برای این بازی جلال رافخایی را در اختیار نداریم به هر حال تیمی هستیم که می‌خواهیم برای یک شهر افتخار کسب کنیم. بازیکنان مشکلی ندارند و تنها، بحث مسائل مالی است که کمی مشکل‌ساز شده است. هدایتی هم قول داده پول را بدهد و این کار را انجام خواهد داد. ایشان دیروز نیز با فرماندار انزلی قرار روز جمعه را گذاشته که پول را بدهد.
وی افزود: بازیکنان ملوان هم با شرف و متعهد به مردم شهر هستند و در این زمینه با تجربه شده‌اند و آنها در یک فصل تنها 5 درصد از قراردادشان را گرفتند اما در همان فصل هم کارشان را مردانه انجام دادند و این جزئی از فرهنگ ملوان است. ما هم باید دنبال دریافت مطالبات بازیکنان باشیم که وظیفه‌مان را انجام می‌دهیم و به بازیکنان قول داده‌ام که مطالبات آنها پرداخت شود.
مدیرعامل باشگاه ملوان در واکنش به مصاحبه حسین هدایتی که گفته بود برخی‌ها در ملوان نمک خوردند و نمکدان را شکستند و از همین‌رو دیگر به این تیم کمک نخواهد کرد، گفت: من به آقای هدایتی می‌گویم «خوش بود گر محک تجربه آید به میان، تا سیه روی شود هر که در او غش باشد». اگر شما صداقت دارید و به خاطر من پول را نمی‌دهید شما طلب ملوان را بدهید من این تیم را به عنوان مدیرعامل رها می‌کنم ولی به عنوان هوادار ملوان تا گرفتن حق آنها به حمایت از ملوانی‌ها خواهم پرداخت حال ببینیم چه کسی به خاطر مردم انزلی قدم برمی‌دارد. شما این پول را پرداخت کن من می‌روم ولی بدون مسئولیت هم برای این تیم و مردم انزلی به عنوان یک کارمند کار می‌کنم.
درودگر در ادامه عنوان کرد: آقای هدایتی! مرد باش و قولی که دادی و تعهدی را که امضاء کردی را بده واگرهم در شرایط حاضر پول نداری صادقانه بگو ندارم و بگو که پول‌هایت را این ور و آن‌ور اشتباه خرج کرده‌ای و حالا نمی‌توانی پول ملوان را بدهی. انسان همیشه باید سرش بالا باشد باید محکم بود مانند پول نقد بود نه چک برگشتی که هر روز یک بهانه‌ای داشته باشد. مگر نمی‌گویی به مردم انزلی احترام می‌گذاری و من نمکدان شکستم. مطالبات این باشگاه را بده همین الان می‌روم ولی بدانید که من مردم انزلی را رها نمی‌کنم و مدیریت هم نمی‌خواهم. من 29 سال مدیر بوده‌ام وهر جا بوده‌ام خدمات داشته‌ام. هیچ کجا و در هیچ شغلی مرا برکنار نکرده‌اند و در زمان ریاست کمیته فوتسال نیز بعد از برکناری دکتر دادکان خودم استعفاء دادم تا با آن جریان انحرافی کار نکنم. من مانند یک مرد به دفاع از دکتر دادکان پرداختم و به دلیل شکایت رئیس وقت ورزش 3 سال دادگاه می‌رفتم و سرم بالا بود که از حق دفاع می‌کنم.
وی اضافه کرد: وقتی شما تعهدت را انجام دادی تا آنجا که بتوانم و هرجا که باشم از ملوان حمایت می‌کنم و این ندای قلب من است ولی شما هم باید حرف‌تان حرف باشد، برف نباشد، این گوی و این میدان. بچه دولاب تهران! بیا و صحبت‌هایی که انجام می‌دهی برای مردم انزلی اثبات کن من هم برای اینکه نشان دهم وابسته به کسی نیستم پس از اینکه مطالبات باشگاه را پرداخت کردی، می‌روم.
مدیرعامل باشگاه ملوان به انتقادهایش از مالک سابق این باشگاه ادامه داد: آقای هدایتی پول برای آدم ادب، معرفت و شخصیت نمی‌آورد من با افراد بزرگی مانند دادکان و صفایی فراهانی کار کردم و از آنها درس ادب و معرفت گرفتم. اگر بدانم شما نمی‌خواهید پول بازیکنان را پرداخت کنید و با این صحبت‌ها قصد خرید زمان را دارید همه چیز را فراموش می‌کنم به هر قیمت که شده از طریق قانونی مطالبات بازیکنان را می‌گیرم. درودگر یا صحبت نمی‌کند و یا اگر چیزی بگوید پای آن می‌ایستد بنابراین با تمام وجود پیگیر مطالبات بازیکنان خواهم بود. من به آنها قول دادم و به من اطمینان کردند که مطالبات‌شان پرداخت خواهد شد پس با تمام وجود این موضوع را پیگیری می‌کنم.
درودگر با اشاره به بخش دیگری از صحبت‌های هدایتی که گفته بود پول افرادی مانند پژمان نوری را پرداخت خواهد کرد، اظهار داشت: مطالبات این و آن به شما ارتباطی ندارد شما در باشگاه جایگاهی ندارید و هر کسی هم که خواستار مطالباتش از باشگاه است می‌تواند به کمیته انضباطی شکایت کند و این موضوع پیگیری شود. شما برای خودتان چک یکصدو پنجاه میلیون تومانی داده‌اید به پ‍ژمان نوری. به باشگاه ربطی ندارد چک شما برگشت خورده و ایشان چک شما را برگشت زده. به باشگاه ربطی ندارد خودتان باید می‌پرداخته‌اید، پس بپردازید و منت بر سر مردم انزلی نگذارید. رفته رفته وارد فازی می‌شوید که نه تنها نمکدان را می‌شکنید بلکه کوه نمک را نیز تخریب می‌کنید. باز هم می‌گویم من هیچگاه از گرفتن حق بازیکنان و کادر باشگاه کوتاه نیامده و حق باشگاه را می‌گیرم.
وی در مورد تساوی هفته گذشته تیمش برابر تراکتورسازی تبریز گفت: من هم از این تساوی راضی هستم و بازیکنان تلاش زیادی کردند. مطمئن باشید که این تیم روزبه‌روز بهتر خواهد شد و اگر مسائل مالی حل شود شرایط خیلی خوبی خواهیم داشت.
مدیرعامل ملوان با حمایت از دراگان اسکوکیچ گفت: من پای تصمیمی که گرفتم ایستاده‌ام و باید بگویم فشار تماشاگران هم روی من وجود ندارد. هواداران ملوان هنوز هم سر تمرین می‌آیند و همه امیدوار به موفقیت تیم هستند ولی از تهران عده‌ای هستند که به وسیله اشخاصی که قبلاً از تهران اعزام می‌کردید کارهایی را انجام می‌دهند تا بین برخی هواداران اختلاف ایجاد کنند، غافل از اینکه هواداران ملوان شناخت کاملی از رفتارهای مشکوک آنان دارند و آنها را شناسایی شده‌اند. حساب مردم خوب انزلی از این افراد جدا است و مردم فرهیخته بندرانزلی فریب کسی را نمی‌خورند.
درودگر با اشاره به وضعیت تیم فوتبال ملوان در جدول در فصول گذشته گفت: ملوان همیشه در لیگ دچار مشکل بوده ولی در جام حذفی عملکرد خوبی داشته است. متاسفانه به غیر از 3 سالی که تیم تحت حمایت منطقه آزاد بوده است و چند سالی که نیروی محترم دریایی ردیف بودجه برای حمایت از این تیم داشت همیشه بازیکنان و کادر این تیم دچار مشکل بوده‌اند. جایگاه این تیم در لیگ به مشکلات تاریخی باشگاه در زمینه مالی برمی‌گردد که همیشه وجود داشته و هیچ‌گاه حل نشده است. یکبار برای همیشه این مسائل باید برطرف شود و من می‌خواهم این کار را انجام ‌دهم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. مریم   سپتامبر 17, 2013  

  یعنی واقعا تو این شهر هیچ مسئولی علاقه نداره مسئولیت ملوان رو بر عهده بگیره؟

  • وحید انزلیچی   سپتامبر 20, 2013  

   انزلی همیشه پر از سرمایه و نعمت بوده متاسفانه هیچ کی نمیخواد کار کنه!

 2. آريان   سپتامبر 17, 2013  

  ماشاءالله به درودگر.الحق والانصاف مصالح ملوان و بندرانزلي را به رفاقتش با هدايتي ترجيح داد و پشت تيم را خالي نكرد و پاي قول و قرارش ماند.در نظر بگيريد همين پست مدير عاملي ايشان را در گهر درود اقاي خروطي داشت كه به محض دلسرد شدن هدايتي از تيمداري پا به فرار گذاشت و تيمش را رها كرد.تنها خواهشي كه از آقاي درودگر دارم آن است كه به قولش در مورد رسيدگي به تيمهاي پايه عمل كند تا در آينده تيمي بومي و جوان و يكدست داشته باشيم و تنها براي رفع نقص در بعضي پستها يار غير بومي جذب كنيم.اگر اين مهم تحقق يابد نام و ياد ايشان همواره در ذهن مردم قدر شناس بندر انزلي به يادگار ثبت خواهد شد.

  • وحید انزلیچی   سپتامبر 20, 2013  

   احسنت

 3. رضا   سپتامبر 17, 2013  

  زنده باد مرد تاریخ ساز ملوان حاج صادق درودگر که مردانه برای ملوان ایستاده است

  • mory   سپتامبر 17, 2013  

   ایول

 4. mohammad khan   سپتامبر 17, 2013  

  ایران ملوان حاج صادق درودگر

 5. سيد اكبر رجيل بخش   سپتامبر 18, 2013  

  سلام
  جناب آقاي درودگر آقاي هدايتي دروغگوي بيش نيست اين براي همگان ثابت شده وقتي كه ميگويد ديگر نمي خواهم باشگاهي داشته باشم و بعد ميرود با پرسپوليس قرارداد مي بنده اين آدم نرمال نيست شما كار خودتان را انجام دهيد در ضمن امسال ملوان نسبت به سالهاي قبل خيلي بهتر فقط بايد عدهاي مداخله نكنند انشاالله دل به جام حذفي بستيم

  با تشكر
  بندرعباس – رجيل بخش

 6. نرگس ملوانی   سپتامبر 18, 2013  

  واقعا این حرکات یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟
  یعنی الان ملوان این قدر بی در و پیکر شده؟؟؟؟؟؟؟

 7. ادریس از اردبیل   سپتامبر 20, 2013  

  maryam khanome manam raftam negah kardam harfhai ke mizananad hame doroghe ina daran be hame tohin mikonand bayad bahashon barkhord beshe age nashe malome az jai dakhele bashgah hemayat mikonanad ke intori harf mizanand

 8. masoud   سپتامبر 20, 2013  

  به هدایتی بگید بره تا شرش بیشتر ما رو نگرفته امسال هدایتی به فکر یو تیم بندازه دسته دو برسبولیس و ملوان


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب