آقاي هدايتي، کار خير نياز به رپرتاژ آگهي ندارد

مديرعامل باشگاه ملوان انزلي گفت: آقاي حسين هدايتي با عمل به قولي که به مردم خوب انزلي داديد نشان بدهيد يک بچه تهران مشتي و اهل دولاب هستيد.
به گزارش Malavan.ir صادق درودگر در گفت‌وگو با فارس، در مورد اظهارات حسين هدايتي گفت:‌ آقاي هدايتي کار خير نياز به رپرتاژ آگهي ندارد. در مسيري که قدم برداشته‌اي ثبات عمل داشته باش. شما اگر در اين فصل در ملوان مي‌مانديد 7.5 ميليارد تومان بايد هزينه‌هاي باشگاه را پرداخت مي‌کرديد اما مسئولان شهر را متقاعد کرديد که سهام‌ باشگاه را از شما بگيرند و از عضويت در هيئت مديره باشگاه خارج شويد.

وي ادامه داد:‌ شما خيلي باهوش هستيد چون به من گفتيد تا زماني که آگهي رسمي خروج شما از هيئت‌مديره را به شما ندهند يک ميليارد را به باشگاه نمي‌دهيد. وقتي هم اين سند را به شما دادم يک ماه تلفن‌هايم را جواب نمي‌داديد. بعد هم شماره تلفن ديگري از شما پيدا کردم گفتي که بنويس تمام حسا‌ب‌ها تسويه شده تا پول را بدهم.

مديرعامل ملوان تصريح کرد: اين اتفاقات در حالي رخ داد که 48 ميليون تومان چک شما به آژانس سهند برگشت خورد و آنها اين پول را که بخشي از آن مربوط به باشگاه گهر بود را از حساب باشگاه ملوان برداشتند. شما باهوش هستيد. زيرا مي‌دانستيد تمام پول‌هايي که به باشگاه مي‌‌دهيد را ما در چه اموري هزينه مي‌کنيم و همه آن حساب‌ها را از ذي‌حساب باشگاه دريافت مي‌کردي. ماهم براي ريال به ريال هزينه‌ها سند داريم و ذي‌حساب رسمي کشور در باشگاه ملوان فعاليت مي‌کند.

درودگر با اشاره به فصل نقل و انتقالات عنوان کرد: وقتي مي خواستيم دراگان اسکوکيچ و بازيکناني مثل فشنگچي، يوسف‌زاده، شيري و … را جذب کنيم مي‌دانستيد که آنها بدون پول به باشگاه نمي‌آيند. دراگان 30 هزار دلار پول مي‌خواست.

مديرعامل باشگاه ملوان افزود: شما در ريز حساب‌هاي باشگاه بوديد. با اين حال مي‌دانم شما با پرداخت اين يک ميليارد تومان نه کوچک مي‌شويد نه بزرگ. بدهي‌هاي باشگاه نيز ديگر به شما هيچ ارتباطي ندارد. زيرا شما ديگر از باشگاه خارج شده‌ايد و مسئوليتي در قبال بدهي‌هاي باشگاه نداريد. اما يک فرد متعهد هستيد. شما به مردم خوب انزلي تعهد داديد که اين يک ميليارد را پرداخت کنيد. در حضور مسئولان شهر هم اين را گفتيد و اکنون هيئت مديره از من خواسته در اين زمينه از مجراي قانوني اقدام کنم. من هم مجري مصوبات هيئت مديره هستم.

وي افزود: بدهي 6 بازيکن و 2 عضو کادر فني و فيزيوتراپ ملوان هيچ ارتباطي به شما پيدا نمي‌کند. شما هم به مردم خوب انزلي قول داديد و آنها وقتي مي‌بينند شما قول خود را در قبال تيم محبوبشان عملي نمي‌کنيد اما به فدراسيون‌هاي ديگر ورزشي کمک مي‌کنيد ناراحت مي‌شوند و ممکن است چند جوان احساساتي شوند و آن پارچه‌نوشته را در ورزشگاه نصب کنند که من وقتي آن را ديدم دستور جمع‌آوري‌اش را دادم. از شما هم مي‌خواهم به تعهدتان به تيم فوتبال ملوان و مردم خوب انزلي عمل کنيد. شما بارها در رسانه‌ها و مصاحبه‌هايتان اين قول را داده بوديد که يک ميليارد تومان به باشگاه ملوان مي‌دهيد من هم از شما مي‌خواهم به اين قولتان عمل کنيد و از رسانه‌ها هم مي‌خواهم ديگر هيچ جا اسم شما را به نام مالک اسبق ملوان هم ننويسند.

درودگر افزود: چيزي بين من، شما و خدا هست که اميدوارم اين مسئله همچنان بين من و شما و خدا بماند و مجبور نشوم خيلي مسائل را بگويم که زيبنده نيست. شما که هميشه مي‌گوييد بچه تهران، دولاب و مَشتي‌ هستيد بهتر است اين بار هم نشان دهيد که يک بچه تهران مشتي و دولابي هستيد که به قول خود عمل مي کنيد و باشگاه ملوان را در ميانه راه قال نمي‌گذاريد. زيرا در صورتي که اين پول به باشگاه برسد خيلي از مشکلات ملوان حل مي‌شود.

2 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.