در چارچوب هفته نخست لیگ برتر فردا تیم های ملوان و ذوب آهن در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف هم خواهند رفت.

اکبر محمدی در نشست خبری پیش از مسابقه تیمش در مقابل ذوب آهن اذعان داشت: به دستور امیر قلعه نویی برای پاسخگویی به این جلسه آمده ام. امیدوارم به مدد و فضل الهی بازی های لیگ را پرقدرت شروع کنیم. تیم ما در شرایط مطلوبی به سر نمی برد ولی همه می دانند که قوی ترین اعضای فوتبالیست ها مغز و فکر آنهاست. با وجود آنکه مقابل تیمی چون ذوب آهن بازی داریم اما تلاش می کنیم که هواداران را راضی کنیم. با توجه به اتفاقات چند روزه اخیر و مشکلات مدیریتی که در باشگاه رخ داد نگرانی به وجود آمد اما به لطف مدیریت و هیات مدیره الان آرامش بر تیم ما حکم فرماست و نفرات مان می توانند حداکثر توان خود را در زمین پیاده کنند. ما امیدواریم هواداران چند هفته ای صبر و تحمل کنند تا ما به اوج توانایی های خود برسیم.

وی ادامه داد: شاید تنها مشکلی که درباره این بازیکنان وجود دارد بازی های کم آنها در فصل گذشته است. بازیکنانی چون رافخایی و سهیل رحمانی چند هفته ای نمی توانند در تیم باشند و آبشک محروم است. لازم است که در هفته های پیش رو از نیروهای جوان تر استفاده کنیم.

مربی ملوان افزود: در تیم زیر ۲۱ سال و زیر ۲۳ سال فعلی ملوان بازیکنان بسیار باکیفیتی حضور دارند که آینده درخشانی دارند. به عقیده من ملوان می تواند به لطف این نفرات در آینده شرایط بهتری داشته باشد.

محمدی درباره بازی با ذوب آهن اظهار داشت: تدابیر تاکتیکی دو مربی در فصل های گذشته برای همگان شناخته شده و هم ما از یحیی گل محمدی شناخت داریم و هم ذوب آهن از کادر فنی ما. هر اتفاقی که بازی فردا رخ بدهد باید فراموش نکنیم که برد در هفته اول قهرمان را مشخص نمی کنیم. بلکه تیمی موفق است که لیگ را با برد و نتایج خوب به پایان برساند.

وی ادامه داد: همه کارهایی که الان انجام می دهیم بر مبنای برنامه ریزی در کل یک فصل است. همه برنامه های تمرینی مستقیما زیر نظر امیر قلعه نویی انجام می شود. ایشان در بین تیم های مختلف ملوان را انتخاب کردند. بدون شک حضور این همه هوادار پرشور تاثیر فراوانی دراین انتخاب آگاهانه داشته است.

مربی ملوان خاطرنشان کرد: پیش تر قول های زیادی داده شده بود تا تیم ملوان با قدرت فراوان در این لیگ حضور یابد. البته اتفاقاتی که افتاد سبب شد بخشی از این وعده ها عملی نشود. با این حال در تلاشیم که با انگیزه بالا در برابر تیم با انگیزه ذوب آهن عملکرد خوبی داشته باشیم.

محمدی درباره ذوب آهن گفت: پایه برنامه ریزی آمار است. اگر بخواهیم بر مبنای آمار بگوییم ذوب آهن سال گذشته در بسیاری از بازی های خارج از خانه خود باخت. اما شرایط کنونی فرق کرده و همیشه تیم به مرور زمان به نظم و هارمونی می رسد. ما باید تلاش کنیم که در این فصل با توجه به محدودیت هایی که داریم تلاش کنیم که ترکیب اصلی خود را به دست آوریم. با توجه به اینکه برخی از بازیکنان ما در فصل گذشته کم بازی کرده اند هنوز از آمادگی آنها اطلاعی نداریم. در هر حال انگیزه فراوانی بین کادر فنی و بازیکنان وجود دارد.