امروز جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
15:28:38 - دوشنبه 6 جولای 2015
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آذرگون: نیروهای مسلح بررسی می کند که تراکتورسازی به سربازان پول اضافه داده یا خیر
عضو هیات مدیره باشگاه ملوان گفت:  دیگر تا آخر هفته جاری باید تکلیف سرمربی و بازیکنان روشن شود چون زمان را از دست می دهیم و نمی شود کاری انجام داد.   محمود آذرگون در گفت و گو با خبرنگار کاپ، درباره وضع سرمربیگری ملوان و اینکه نماینده دایی انجام حصول توافق با این باشگاه را […]

عضو هیات مدیره باشگاه ملوان گفت:  دیگر تا آخر هفته جاری باید تکلیف سرمربی و بازیکنان روشن شود چون زمان را از دست می دهیم و نمی شود کاری انجام داد.

 

محمود آذرگون در گفت و گو با خبرنگار کاپ، درباره وضع سرمربیگری ملوان و اینکه نماینده دایی انجام حصول توافق با این باشگاه را رد کرده است، اظهار داشت: هنوز اتفاق جدیدی در این خصوص رخ نداده است. نمی دانم نماینده دایی چطور گفته توافق حاصل نشده، من در جلسه دوستان نبودم اما تا جایی که می دانم توافق حاصل شده و برای عقد قرارداد باید درباره مفاد قرارداد بحث شود.

 

وی درباره از دست رفتن زمان برای تیم ملوان بیان داشت: دیگر تا آخر هفته جاری باید تکلیف سرمربی و بازیکنان روشن شود چون زمان را از دست می دهیم و نمی شود کاری انجام داد.

 

عضو هیات مدیره باشگاه ملوان که قبلا گفته بود شاید مسئولان تراکتورسازی به بازیکنان سرباز پول زیر میزی می دهند که بازیکنان به آنجا می روند، درباره اظهار نظر ایوب ذوالفقاری سرپرست تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من هنوز هم می گویم شاید این اتفاق بیفتد چون بازیکن هرجا پول بیشتری بگیرد، می رود. البته به موقعش همه چیز در این خصوص روشن می شود.

 

آذرگون افزود: من با سردار باران چشمه صحبت کردم و قرار است معاونت ورزش نیروهای مسلح به موضوع تقسیم عادلانه سربازان ورود کند تا اینطور میان ملوان و تراکتورسازی تبعیض قائل نشوند. قطعا نیروهای مسلح بررسی می کند تا ببیند حرف ما درباره پرداخت اضافه به بازیکنان دروغ بوده یا راست.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. مجید   جولای 6, 2015  

    افرین که حمایت کردی جواب این ادم تراکتوری دادی.دوما برات متاسفم.از اول چقد گفتیم شهبازی.این بهشتی کار نمیکنه.باز تا اخر هفته؟چقد شما مردم اذیت میکنید.تا ینفر دیگه بیاد کارارو پیش ببرید لیگ شروع میشه.
    یهو بگو ملوان پر


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب