آذرگون : قلعه نویی مقابل استقلال روی نیمکت است/گل محمدی جواب خودش را داد

سخنگوی باشگاه ملوان گفت: ما به ادامه این روند برای فصل جاری امیدواریم و سعی می کنیم در اولین فرصت از خجالت بازیکنان و کادر فنی دربیاییم.

محمود آذرگون در گفت و گو در رابطه با اینکه چرا قلعه نویی روی سکوهای ورزشگاه حضور داشت، اظهار داشت: متاسفانه چون نتوانستیم خواسته های قلعه نویی را تا پیش از این دیدار عملی کنیم، یک سری از مطالبات تا قبل از بازی با ذوب آهن به بازیکنان پرداخت شد و سعی می کنیم در این هفته هم یکسری دیگر از مطالبات بازیکنان و کادر فنی را به آنها پرداخت کنیم تا ان شااله از هفته دوم و در مقابل استقلال قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم روی نیمکت بنشیند.

وی در واکنش به اینکه قلعه نویی به تهران بازگشته و تا روز یکشنه به ملوانی ها مهلت داده عنوان کرد: همانطور که گفتم تمام تلاشمان این است هرچه زودتر خواسته های اورا عملی کنیم. قلعه نویی خیلی بحث شخصی ندارد و بیشتر به فکر بازیکنان است. او شرط کرده قرارداد بازیکنان پرداخت شود و بعد از آن خودش پول بگیرد. در بازی دیروز هم در واقع قلعه نویی سرمربی ما بود و هرکس در ورزشگاه بود دید که او چه واکنش هایی نسبت به بازی داشت.

سخنگوی ملوان در رابطه با اینکه قرار است مالک جدیدی برای این باشگاه انتخاب شود، تصریح کرد: فعلا تصمیم مان این است که باشگاه با هیات مدیره فعلی ادامه کار بدهد. چون اعضای هیات مدیره به ویژه دنیامالی به دنبال این هستند که تمام امکانات را برای بازیکنان و کادر فنی به وجود آورند و از خجالت آنها در بیاییم. همچنین اگر در هفته جاری به نتیجه برسیم یک نفر را به عنوان مدیرعامل انتخاب خواهیم کرد.

وی در واکنش به صحبت های گل محمدی سرمربی ذوب آهن بعد از بازی دیروز که عنوان کرده بود نتایج مسابقات بیرون از زمین رقم می خورد، خاطرنشان کرد: فکر می کنم گل محمدی یک سری صحبت انجام داد و خودش نیز جواب خودش را داد. او گفته است چمن ورزشگاه بلند بود اما بعد از آن هم خودش اعلام کرد که داور اجازه داد بازی در همین زمین انجام شود و سوال من این است ما این وسط چه کار خلافی انجام دادیم که سرمربی ذوب آهن اینگونه صحبت می کند. به نظرم درست نیست باخت تیم شان را با این صحبت ها توجیه کنند.

آذرگون در پایان گفت: ما به ادامه این روند برای فصل جاری امیدواریم و سعی می کنیم در اولین فرصت از خجالت بازیکنان و کادر فنی دربیاییم. مردم انزلی مطمئن باشند ما تمام تلاشمان را برای حفظ کادر فنی و راضی نگهداشتن بازیکنان انجام خواهیم داد.

3 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.