امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۱۱:۱۴:۳۴ - دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آذرگون: قلعه نویی سرمربی ملوان است، چه بهشتی باشد و چه نباشد!
سخنگوی باشگاه ملوان گفت: بهشتی  آخرین تاریخ پرداخت مبالغ از قبل تعیین شده را سه شنبه به ما اعلام کرد. محمود آذرگون در رابطه با شایعه قهر بهشتی مالک ملوان اظهار داشت: من از قهر ایشان خبری ندارم. اما طبق آخرین قراری که با هم داشتیم، قرار است بهشتی فردا مبالغ تعیین شده به  حساب بازیکنان […]

سخنگوی باشگاه ملوان گفت: بهشتی  آخرین تاریخ پرداخت مبالغ از قبل تعیین شده را سه شنبه به ما اعلام کرد.

محمود آذرگون در رابطه با شایعه قهر بهشتی مالک ملوان اظهار داشت: من از قهر ایشان خبری ندارم. اما طبق آخرین قراری که با هم داشتیم، قرار است بهشتی فردا مبالغ تعیین شده به  حساب بازیکنان و باشگاه واریز کند. حتی در آخرین مصاحبه ای که خود ایشان انجام دادند اعلام کردند که روز سه شنبه پول بازیکنان را بدهند.

وی ادامه داد: ما پنجشنبه هفته گذشته در دفتر دنیامالی با بهشتی جلسه ای را برگزار کردیم که او در این  جلسه هم آخرین تاریخ پرداخت مبالغ از قبل تعیین شده را سه شنبه به ما اعلام کرد. این تاریخ بارها جابه جا شده و متاسفانه هنوز هیچ مبلغی به باشگاه و بازیکان ملوان پرداخت نشده است. امیدواریم فردا این وعده ها شکل عملی به خودش بگیرد.

سخنگوی باشگاه ملوان درباره انتقاد بهشتی از برخی اتفاقات رخ داده در باشگاه ملوان و نداشتن اختیار در  هیایت مدیره عنوان کرد: در جلسات مکرری که با بهشتی داشتیم روی تمام بندهای تفاهمنامه ای که امضا شده بحث کردیم اما یک بار هم یادم نمی آید بهشتی بر روی تعداد اعضای هیات مدیره بحثی داشته باشد. الان هم که دیگر وقتش نیست در آستانه شروع لیگ برتر چنین بحث هایی را به راه بیندازد.

آذرگون در باره شایعه قهر قلعه نویی به دلیل خلف وعده های بهشتی گفت: قلعه نویی زمانی که می خواست به انزلی بیاید ابتدا با بهشتی توافق کرد اما بعد از آن با دنیا مالی رییس هیات مدیره ملوان هم حرف زد و در واقع توافقات بین او و باشگاه ملوان صورت  گرفته است در این صورت حتی اگر بهشتی هم به عنوان مالک باشگاه حضور نداشته باشد قلعه نویی سرمربی ملوان است و  هم اکنون کارهایش را هم پیش می برد.

وی در پایان در خصوص پایان مهلت نقل و انتقالات لیگ برتر گفت: ما شب گذشته قرارداد تمام بازیکنان را در هیات فوتبال ثبت کردیم و فکر نمی کنم دیگر در پستی نیاز به بازیکن داشته باشیم. امیدوارم که در همان ابتدای لیگ ملوان با قدرت زیادی وارد مسابقات شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. MoHaMmAd   مرداد ۵, ۱۳۹۴  

  خسته شدیم بخدا/ایم تیم فقط آرامش میخواااد آرامش

  آقای بهشتی هم لطف کنه زودتر تکلیف رو مشخص کنه

  فقط ملوانه که مهمه

 2. آیدین آقازاده   مرداد ۵, ۱۳۹۴  

  اگه واقعا همینطوره که میگن خواهشا یه مصاحبه با خوده امیر قلعه نویی بکنید تا خیال هوادارها از بابت سرمربی تیم راحت باشه

 3. vahid   مرداد ۵, ۱۳۹۴  

  آقا یعنی که چی ، یه نفر کلی پول باید بده ولی حق امضاء نداشته باشه ، شما میخواین یکی پیدا بشه کلی پول بده به ملوان ولی شما هم باشین !!!!!!


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب